Actueel weer Emmen (Duivenveld)
Laatste update: 2026-05-15 om 13:44 uur
| Temperatuur | 10.1 °C |
| Neerslag | 2.5 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.1 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 10:38 u |
| Minimum temp. | 1.0 °C om 03:19 u |
| Maximum temp. | 12.1 °C om 13:17 u |
| Windchill | 9.3 °C |
| Hitte index | 10.1 °C |
| Dauwpunt | -44.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 1.0 % |
| Zonnestraling | 693.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 813.0 W/m2 om 13:08 u |
| UV index | 4.0 |
| Max. UV index | 5.0 om 12:59 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:23 u |